ЗАДАТИ ПИТАННЯ

УКРАЇНА, м. Черкаси

вул. Смілянська 163 оф. 26

8 (050) 460-34-34

8 (067) 474-34-34

Статті

climate-corporation

Climate Corporation дочірня фірма Monsanto, оголосила про придбання VitalFields.

Персонал VitalFields долучиться до The Climate Corporation, зміцнюючи зусилля фірми з постачання в галузі цифрових технологій для фермерів всього світу.
Створена в 2011 році і доступна в 7 європейських країнах, а також в Україні VitalFields пропонує простий інструмент у використанні для фермерів по плануванню, управлінню та аналізу їх діяльність, спрощення контролю і звітності всього врожаю сільськогосподарських фірм, щоб допомогти забезпечити вимоги Європейського Альянсу дотримати екологічні стандарти.
“Наше бачення полягає в наданні загальної централізованої цифрової сільхозгосподарської платформи, надання аграріям інструменту, необхідного для оптимізації своїх операцій,” сказав Майк Штерн, головний виконавчий керівник фірми Climate Corporation. VitalFields побудував вдалу справу, завдяки якій приєднуються декілька Європейських країн, також бачимо, як їх цифрові апарати будуть доповнювати нашу пропозицію в майбутньому що до платформи Climate Fieldview. Першим кроком на Європейський ринок Climate Corporation якраз і є дане придбання, з нетерпінням чекаємо на спільну роботу з VitalFields для доопрацювання їх поточних інструментів, а би покращити роботу аграріїв та отримати максимальну віддачу від посівних площ”.
VitalFields як і раніше буде продавати свої інструменти в Європі. Корпорація буде залучати все більше користувачів VitalFields, для того щоб допомоги фермерам виявити цінну аналітичну інформацію про поля та використовуючи отримані показники підвищити урожайність.
Спираючись на найпотужніший аналіз, обробки і саму велику мережу польових досліджень в галузі сільського господарства, платформа Climate FieldView забезпечує індивідуальні ідеї, які допомагають аграріям приймати рішення, керовані даними з упевненістю, щоб максимізувати потенціал врожайності, підвищити ефективність і мінімізувати ризиками. Платформа почала працювати з 2015 року. 95 мільйонів акрів по всій території США і Бразилії площа яку вона охоплює. Більш ніж 100000 американських фермерів, які використовують цифрові інструментами щоб досягти найкращого результату. Менш ніж за 2 вегетаційні періоди, платформа Climate FieldView зайняла місце найбільш розповсюдженої в галузі, і продовжує розширюватися в регіонах світу таких як в Канаді і Бразилії.
Climate Corporation
Climate Corporation, дочірня фірма Monsanto, поставила за мету допомогти всім аграріям у світі підвищити продуктивність за рахунок новітніх технології таких як цифрові інструменти. Інтеграція такої технологій від Climate FieldView в галузь сільського господарства повинна надати аграріям всеосяжний, взаємопов’язаний набір цифрових інструментів. За рахунок безперервного збору даних з полів, передові агрономічні моделювання та локальний моніторинг погодних умов в простих програмних рішення для мобільних приладів та інтернет мереж, платформа Climate FieldView дає аграріям більш глибоке розуміння своїх полів, щоб вони мали можливість приймати більш обґрунтовані оперативні рішення які дозволять їх оптимізувати урожайності, підвищити ефективність і знизити ризик.
VitalFields
WeatherMe OÜ, здійснює діяльність під брендом VitalFields, фірма у сфері цифрового сільського господарства, пропонує фермерам зміни в управлінні по плануванню та аналізу діяльність в полях, також спрощене відстеження і звітність всіх матеріалів які вносяться, щоб допомогти забезпечити дотримання екологічних стандартів Європейського Союзу. Головний офіс компанії заснований в 2011 роціі базується в Таллінні, Естонія, VitalFields доступний в 7 європейських країнах: Австрії, Естонії, Німеччини, Польщі, Румунії, Швейцарії, України.
Компанію Monsanto
Монсанто лідер серед провідних фірм світу, діяльність зосереджена на прогресі в сільському господарстві. Фірма вирощуємо насіння фруктів, овочів та культур – таких, як кукурудза, соєві боби ріпак – які допомагають фермерам мати кращі врожаї при ефективному використані води та інших важливих ресурсів. Компанія працюємо, щоб знайти стійкі рішення які забезпечать збереження грунту, допоможуть фермерам використовувати дані за допомогою яких покращаться методи ведення сільського господарства і збереження природних ресурсів, а також забезпечити препаратами для захисту рослин , щоб мінімізувати шкоду від шкідників і хвороб. З допомогою програм і партнерських відносин, фірма співпрацює з фермерами, дослідниками, некомерційними організаціями, університетами, щоб допомогти вирішити деякі з найбільших заморочек в світі.